Ders Videoları TIKLA
Test Çöz TIKLA
7. Sınıf Peygamberimizin Hayatı Tutku Yayıncılık

7. Sınıf Peygamberimizin Hayatı Tutku Yayıncılık Ders Kitabı Cevapları Sayfa 65

7. Sınıf Peygamberimizin Hayatı Ders Kitabı Sayfa 65 Cevapları Tutku Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz. 7. Sınıf Peygamberimizin Hayatı Tutku Yayıncılık Ders Kitabı Cevapları Sayfa 65 Sizce ideal bir eş nasıl olmalıdır? Peygamber Efendimizin (s.a.v.) aile içindeki davranışlarını da dikkate alarak aşağıdaki şemayı doldurunuz. Cevap: İdeal eş sevgi, saygı, …

7. Sınıf Peygamberimizin Hayatı Ders Kitabı Sayfa 65 Cevapları Tutku Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

7. Sınıf Peygamberimizin Hayatı Tutku Yayıncılık Ders Kitabı Cevapları Sayfa 65

Sizce ideal bir eş nasıl olmalıdır? Peygamber Efendimizin (s.a.v.) aile içindeki davranışlarını da dikkate alarak aşağıdaki şemayı doldurunuz.

  • Cevap: İdeal eş sevgi, saygı, anlayış ve özveriyi hayatından eksik etmeyen ve hayatında uygulayan kişidir.

Babalar çocuklarına nasıl davranmalıdır? Düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap: Babalar çocuklarına karşı sevgi dolu ve merhametli olmalıdır. Çocuklarına şefkatle yaklaşmalı ve onların ihtiyaçlarını asgari düzeyde karşılamalıdır.

7. Sınıf Tutku Yayıncılık Peygamberimizin Hayatı Ders Kitabı Sayfa 65 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.Bu içeriğe emoji ile tepki ver

Yorum Yap

** Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!